UA

Корпорація AGCO представила оновлену лінійку легендарних тракторів Fendt Vario 900 серія

На офіційній прес-конференції для журналістів та фермерів компанія Fendt оголосила про випуск нової лінійки тракторів Vario. Проект AgroBlog вирішив познайомити наших читачів з Tractor Fendt Vario 900  який буде представлений ​​5 моделями в розширеному діапазоні потужності від 305 до 415 к.с.  відповідно, суттєвих змін та оновлення зазнали система трансмісії  та гідравлічна система. Усі моделі комплектуються абсолютно новим, розробленим спеціально для Fendt двигуном MAN (6 циліндрів) з робочим об'ємом 9 л та турбіною із змінною геометрією VTG. В ході розробки оновлених тракторів також був впроваджений новий стандарт токсичності відпрацьованих газів Євро 5. Машини нової серії будуть доступні для Українських аграріїв на початку 2020 року.

Tractor Fendt Vario 930 – потужність 305 к.с

Tractor Fendt Vario 933 – потужність 336 к.с

Tractor Fendt Vario 936 – потужність 366 к.с

Tractor Fendt Vario 939 – потужність 396 к.с

Tractor Fendt Vario 942 – потужність 415 к.с

Завдяки новій трансмісії, високоефективній гідравлічній системі, системі регулювання тиску в шинах VarioGrip, трактори ФендтВаріо задають нові стандарти якості в класі високопотужних тракторів. Розроблені в першу чергу для важких тягових робіт – оранка обертовим плугом, важке дискування , глибоке рихлення  трактори  серії  Фендт Варіо 900 успішно доводять свою універсальність і також добре підходять, наприклад, для транспортних робіт з можливою швидкістю до 60 км / год.

Нова трансмісія: максимальна потужність і низькі витрати

У серії 900 Fendt Vario вперше була використана концепція низької частоти обертання двигуна –« Fendt  iD», яка покликана максимізувати економію палива – максимальні показник обертання усього 1700 об / хв. Дана концепція дозволила вперше довести інтервал проведення Технічного Обслуговування (ТО) заміни масла до 1000 годин роботи. Крутний момент в тракторах Фендт Варіо динамічно розподіляється між переднім і заднім мостами в залежності від характеристик грунту.

Машини серії Fendt 900 Vario обладнані гідравлічною системою модульної конструкції, в якій використовуються два чутливих до навантаження насоса (Load-Sensing або LS) з подачею 165 або 220 л / хв. При необхідності можливо встановити спеціальний високопродуктивне гідравлічне обладнання з подачею 430 л / хв та двома незалежними один від одного контурами. Завдяки вбудованим клапанам обмеження тиску насоси в будь-якій ситуації подають в контури потрібний обсяг масла при відповідних показниках тиску. Висока пропускна здатність гідравлічної системи в тракторах Fendt 900 Vario ідеально поєднується з концепцією низької частоти обертання двигуна.

Інтелектуальні системи управління і комфорту

Трактори серії Fendt 900 Vario відрізняються широким вибором типорозмірів шин, у тому числі і для господарств з особливими вимогами, так для роботи з просапними культурами був розроблений варіант з колією шириною 152 см. Вперше на Фенд Варіо завдяки комбінації повітрянопровідної системи стало можливе регулювання тиску в шинах безпосередньо з кабіни навіть в тракторах зі здвоєними шинами, в тому числі і під час руху.

Ще одна новинка в лінійці Fendt Vario - інтегрована в термінал система Grip Assistant. Якщо оператор під час роботи задає параметри для конкретного завдання, то система допомагає швидко розібратися в налаштуваннях - наприклад, визначає оптимальну баластування і потрібний тиск в шинах для заданої швидкості або визначає оптимальну робочу швидкість та передачу.

Крім потужності і довговічності тракторів Fendt, інженерів цікавили питання управління, аналізу даних і ефективності експлуатації. Тому спеціально для потреб сучасних сільськогосподарських підприємств була розроблена кабіна нового класу Life Cab, в якій дані телеметричного обладнання, інтелектуальних систем управління і сервісних додатків контролюються в режимі реального часу через інтуїтивно зрозумілий термінал Vario. Для максимально комфортного управління та автоматизації рутинних процесів в базове оснащення моделей цієї серії входить цілий пакет ПО:

• Центральна телеметрична система Connect, яка зчитує дані машини, зберігає і аналізує їх. Крім цього, відображаються також повідомлення про помилки і інтервали сервісного обслуговування. Передача даних здійснюється через мобільний зв'язок, що дозволяє використовувати незалежну систему управління парком техніки і оптимізувати всі налаштування кожної машини.

• Сервісний додаток для оператора - Smart Connect,  власнику  або управлінцю достатньо підключити свій планшет до трактора через внутрішню бездротову мережу, після чого на його пристрій в ході роботи будуть передаватися всі параметри машини, наприклад, місце розташування трактора, оброблена площа, швидкість, витрата палива, навантаження на двигун.

• Система Tractor Implement Management, що забезпечує автоматичну оптимізацію налаштувань трактора і навісного знаряддя, завдяки чому підвищується загальна продуктивність всієї зчіпки.

• Інтелектуальна система управління на розворотній смузі - Headland. Одного натискання кнопки досить для автоматичного запуску процесу розвороту на поворотній смузі з урахуванням характеристик цієї смуги (геометрії і розмірів оброблюваних площ). Ця система встановлюється опціонально.

Проект AgroBlog і надалі буде слідкувати за актуальними новинками та ділитись актуальною інформацією.

Джерело - Fendt News

 

 

facebook
viber
e-mail
copy

Коментарі (0)