UA

Купити трактор John Deere вартістю 7 000 євро, потужністю 81 конячка

Чеський завод Zetor підписав договір про кооперацію з американським виробником тракторів та комбайнів - компанією John Deere, співпраця передбачала випуск лінійки тракторів під брендом Джон Дір на виробничих потужностях заводу Зетор, розташованого в місті Брон.

За три роки плідної співпраці, з 1993 по 1996 роки, було випущено понад 6000 тракторів Zetor, під маркою John Deere, трактора випускалися в діапазоні потужності до 110 кінських сил та продавались на ринках Європи, Австралії, Африки. Проект http://agroblog.com.ua/ ділиться фото історією, як аграрій придбав tractor Zetor John Deere 2400 в жалюгідному стані та поступово відновив його до робочого стану.

Фермер знайшов трактор випадково - його продавали як «донора на запчастини», вартість купівлі була символічною, по суті доставка трактора могла обійтися дорожче ніж вартість самого трактора. Оскільки поспіху з доставкою Зетора - Джона не було, покупець вирішив чекати коли буде «вільна машина» з можливістю забрати попутний вантаж, таким чином логістика обійшлася на порядок дешевше ніж стандартні послуги перевезення.

Далі почався планомірний ремонт трактору Зетор Джон Дір 2400, як виявилося цей тип тракторів, в значній кількості, випускався у версії без кабіни для ринку Австралії та Африки для  Європейського ринку трактора вироблялись з оригінальною кабіною John Deere.

Найбільш значущою статтею витрат, у ремонті трактора, було відновлення коробки передач - КПП була в жахливому стані, також довелося повністю провести нову електропроводку та знайти підходящу кабіну від трактора іншого виробника. Двигун потужністю 81 кінських сил був у хорошому стан, тому особливої ​​уваги та ремонту не потребував.

Запчастини купувалися під замовлення, в офіційного дилера тракторів Zetor, терміни поставки в межах 3-4 тижнів, по деякими запчастинах підбиралися аналоги але запчастини в коробку передач ставились оригінальними. Якщо скласти усі витрати то tractor zetor обійшовся орієнтовно у 7000 тисяч євро, безумовно у підрахунку не враховували оплату праці сервісних фахівців (ремонтом та відновленням трактору фермер займався самостійно).

Звісно краще придбати новенький трактор Zetor Fortera потужністю 110-130 кінських сил, там вже стоїть сучасна 5 ступінчаста КПП, потужна гідравлічна система  та більш функціональні можливості трактору загалом. На новий трактор також поширюється  гарантія від виробника але  для фермера, в якого 15-20 гектар, придбання нового трактору є доволі значною інвестицією яку можуть дозволити не усі господарі.

Довідка від Агроблог - продажем нових та б.у тракторів Зетор займається ексклюзивний дилер заводу Zetor в Україні  компанія Агро-Темп. Фірма також забезпечує сервісне обслуговування техніки Зетор, Лемкен, Кроне, Гаспардо.

Якщо ви фермер який вирішив купити новий трактор або придбати запчастини звертайтеся в компанію Agro-Temp, вам кваліфіковано допоможуть з вибором техніки та запчастин також запропонують індивідуальні умови співпраці.

Інформація на порталі  AgroBlog розміщена на рекламних умовах

facebook
viber
e-mail
copy

Коментарі (0)