UA

Визначався переможець «Трактор Року 2021» це Massey Ferguson

В п’ятницю, 18 грудня 2020 року відбулося урочисте оголошення переможців конкурсу «Трактор року 2021», на відміну від усіх попередніх змагань, дане церемонія проходило дистанційно. У ролі експертів, як завжди, виступили журналісти авторитетних агрожурналів та телепередач, загалом 26 експертів які представляють Європейські видання оцінювали трактори в різних категоріях. 


Було девять достойних претендентів на звання «Tractor of the Year 2021», давайте згадаємо учасників - CLAAS Axion 960 Cemos, Fendt 1167 Vario MT, Kubota M7173 VT, Armatrac 1254 Lux, Case IH Quadtrac 620,  Landini 7.240 V-Shift, Steyr 6240 Absolut CVT, Massey Ferguson 8S.265, New Holland T6.160 DC. До слова, проект Агроблог готував інформаційний матеріал присвячений учасникам змагання під назвою - «Європа визначає претендентів на звання Трактор Року».


В запеклій боротьбі почесну перемогу здобув Massey Ferguson 8S.265,  який  є флагманом нової серії тракторів MF 8S. За повідомленнями концерну Massey Ferguson, серія 8S - це результат «семи років випробувань по всьому світу», лінійка тракторів складається з чотирьох моделей потужністю 205, 225, 245 та 265 кінських сил, з можливістю застосувати додаткові 20 к.с. від Engine Power Management (EPM). На усіх перерахованих моделях стоїть двигун AGCO Power, обємом 7,4 літра на шість циліндрів, максимальний крутний момент від 900 до 1200 Нм в залежності від моделі трактору.


На окрему увагу заслуговує концепція Protect-U, інженери корпорації AGCO змогли досягнути показників шуму в кабіні на рівні 68дБ при внутрішньому об’ємі 3,4 метрів кубічних, це одна з найбільш просторих та затишних «кают» на ринку тракторів. Таких показників вдалось досягнути завдяки тому, що двигун знаходиться на відстані 24 сантиметри від кабіни, що також дозволило зменшити рівень шуму, тепла та вібрації.Механізатор управляє трактором за допомогою цифрової та інтуїтивно зрозумілою панелі приладів MF Display, терміналу Datatronic та нового важеля управління MultiPad з підлокітником Control Center.


В новій серії тракторів від Массей Фергюсон стоїть надійна та продуктивна трансмісія Dyna E-Power, коробка передач з подвійним зчепленням поєднує переваги безступінчастої трансмісії та класичної механічної коробки, що дозволяє знизять втрати потужності в межах 26% та поліпшити економію палива до 10%. Потік гідравліки трактора підсилений до 205 літрів та дає можливості використовувати трактор з посівними комбінаціями. Вантажопідйомність задньої навіски становить 10 000 кг, що гарантує безвідмовну роботу на оранці, дискуванні, культивації.


Що стосується можливості підключення телеметрії то в тракторі Massey Ferguson 8S.265 вже стандартно вбудований MF Connect Telemetry з можливістю здійснювати передачу даних MF Task Doc. Такий підхід дозволяє власнику трактору приймати управлінські рішення щодо роботи в режимі реального часу і таким чином підвищувати ефективності та продуктивність роботи машини.

Проект AgroBlog вітає корпорацію AGCO з отриманою винагородою та бажає концерну вдалих продажів тракторів Massey Ferguson на ринку України.

facebook
viber
e-mail
copy

Коментарі (0)