UA

Argo Tractors - фінансова група якій належить McCormick та Landini

Українським фермерам назва Argo Tractors Group мало про що говорить , хоча це насправді одна з найбільш динамічно розвиваючих тракторних компаній Європи. Група заснована вона відносно нещодавно, в 2007 році,  хоча початком можна називати 1988 році коли брати Валеріо та Пьєраджело Моро засновали компанію Argo Spa,  з думкою про власне виробництво сільськогосподарської техніки. 

Спочатку брати намагались випускати причіпне та навісне обладнання але потім вирішили зробити акцент саме на тракторах. Група компаній придбала бренди McCormick та Landini, провела ґрунтовну реструктуризацію виробничих потужностей, суттєво оновила технологічне обладнання та перелік постачальників, а з 2019 року взялась за активне просування своєї продукції на Європейський ринок тракторів.

Тому цілком логічно, що після відкриття велико центру Argo Tractors France новий комерційний центр буде побудований в Німеччині, в місті Бургобербахе, що поруч з Нюрнберга. Перший крок в цьому напрямку був зроблений у вересні 2020 року, коли група Argo Tractors  придбала земельну ділянку близько 13 тисяч квадратних метрів, на якій буде зведено великий представницький павільйон. 

Крім адміністративних приміщень, в будівлі розмістяться виставковий зал для презентації тракторів, майстерня, навчальний центр, склад запасних частин, робочі кабінети персоналу. У новому комплексі також буде випробувальний майданчик, на якій можна буде побачити в дії трактори компанії Маккормік та Ландіні.

"Реалізовуючи дану стратегічну операцію, - заявляє Симеона Морра, директор з корпоративного бізнесу Argo Tractors, - ми продовжуємо розширення та розвиток нашої всесвітньої мережі продажів, ми продовжимо прагнути стати провідним гравцем на світовому ринку механізації сільського господарства. Будівництво нової штаб-квартири в Німеччині, яка також буде пропонувати запасні частини, навчання, виставковий зал та місце для проведення презентацій, - це інвестиція, яка дозволить нам закласти основу для майбутнього розвитку та успіхів у цьому регіоні.Місце для відкриття  спеціалізованого центру було вибрано свідомо, адже поруч розташований відомий сільськогосподарських  навчальний заклад, в якому навчаються близько 6 000 слухачів".

Варто відмітити що компанія Argo Tractors  нещодавно оголосила про впровадження інтегрованого виробничого процесу -  це стратегічний вибір компанії, який передбачає що під час виробництва тракторів Landini, McCormick власними будуть три з чотирьох основних компонентів - це ходова частина, коробка перемикання передач, кабіни а двигуни компанія планує і надалі закуповувати у зовнішніх постачальників.


«Рішення виробляти самостійно, значну частину комплектуючих для наших тракторів,  дозволяє нам створити умови при яких бренди McCormick, Landini  будуть доволі конкурентоспроможними на ринку тракторів. Ми фокусуємося на оптимізації витратами при виробництві нових тракторів а також зможемо досягти високих стандартів якості та значного скорочення часу на виробництво нових тракторів при умові достатнього попиту на ринку» - говориться в прес-релізі компанії.


Сьогодні завод з виробництва кабін для тракторів Маккормік і Ландіні   займає площу близько 33 000 квадратних метрів, в останні роки відбулась автоматизація та суттєве оновлення виробничих потужностей підприємства, що в свою чергу підвищило продуктивність. Сьогодні виробничі потужності Argo Tractors Group дозволяють випускати 105 кабін в день, це пристойний показник для нашого підприємства. 


Іншою ключовою функцією є обробка конструктивних елементів трансмісії трактора, таких як чавунний корпус, коробка передач, диференціали, задні зчіпні пристрої та бортові передачі, а також шестерні або вали. Всі операції обробки виконуються на сучасному обладнанні з можливістю програмування виробничого циклу. Завдяки такому підходу McCormick, Landini  вдалось досягнути показника використання власних комплектуючих на рівні 65%, це дозволяє створювати трактори з демократичною ціновою пропозицію та відмінною якістю. 

Проект Агроблог хоче нагадати своїм читачам, що цього річ трактор Landini 7-240 V-Shift був претендентом на звання «Трактор Року».Тому цілком можливо, що за 2-3 роки трактори McCormick і Landini стануть такими ж популярними як бренди Claas, John Deere, Case, New Holland серед українських фермерів.Головне запропонувати конкурентну ціну продажу трактору та надійну конструкцію машини адже наші фермерам потрібен не відомий бренд, а надійний «трактор-помічник».

 

facebook
viber
e-mail
copy

Коментарі (0)