UA

Корпорація New Holland запропонує фермерам глибокорозпушувач

Корпорація New Holland Agriculture (виробник тракторів, комбайнів, прес-підбирачів, телескопічних навантажувачів) підписала угоду про співпрацю з Maschio Gaspardo. Згідно підписаної угоди окремі моделі дискових борін та глибокорозпушувачів які виробляє компанія  Маскіо Гаспардо будуть фарбуватись у фірмовий стиль Нью Холанда та продаватимуться під його брендом. Проект AgroBlog наразі не володіє інформацією щодо цінової політики але скоріше за все фермер який захоче купити нову борону або глибокорозпушувач отримує аналогічну цінову пропозицію, що і за техніку Маскіо Гаспардо.

Карло Ламбро, президент бренду New Holland Agriculture, заявив: «Ми дуже задоволені нашим новим партнерством з Maschio Gaspardo. В корпорації  New Holland ми постійно працюємо над поліпшенням і розширенням асортименту нашої продукції, аби запропонувати нашим фермерам інноваційні та комплексні рішення для їх сільськогосподарських потреб. Компанія Maschio Gaspardo для нас це партнер з багаторічним досвідом, лідер у своїй галузі який пропонує фермерам якісне сільськогосподарське обладнання».

Мірко Маскіо, президент Maschio Gaspardo Group, додав: «Maschio Gaspardo має консолідоване партнерство з New Holland. Ми пишаємося цим новим престижним проектом, оскільки він також підтверджує високі стандарти якості техніки Maschio Gaspardo. Це ще один важливий цеглинка нашого зростання».

Довідка від Агроблог

Компанія Maschio Gaspardo Group  є провідним Італійським виробником сільськогосподарського обладнання – плугів, борін, культиваторів, зернових сівалок, сівалок точного висіву, розкидачів добрив та оприскувачів. Нова угода про сумісну співпрацю з Maschio Gaspardo свідчить про те, що у New Holland є стратегічна мета, а саме - мати можливість пропонувати фермерам повний асортимент продукції від тракторів і комбайнів до плугів і глибокорозпушувачів.

facebook
viber
e-mail
copy

Коментарі (0)