UA

Оголошення купити палець MLR2124198 New Holland MLR2140737 та 21.24198 Nitro Miller 21.40737

Оголошення 18.06.2022 – купити палець MLR2124198 New Holland MLR2140737 та палець 21.24198 Nitro Miller 21.40737

Контактний телефон 0674682285 по питанням співпраці.

Агропідприємство продало свій самохідний оприскувач New Holland Guardian SP310F та реалізовує залишки запчастин. Зокрема продають палець NewHolland MLR2140737 який також використовується на оприскувачах 2140737 Nitro Miller 21.40737, присутній також палець NewHolland MLR2124198 каталожний номер 2124198  Nitro Miller 21.24198.  Ціна запчастини буде доволі привабливою адже вони купувались декілька років тому по іншому курсу.

Згідно інформації розміщеної на сайті з продажу запчастин компанії Техноторг такі пальці продає 2 100 та 2600 гривень  відповідно. Присутні інші запчастини до самохідного оприскувача НьюХоланд та Нітро Міллер.Клієнт готовий розглядати і варіант обміну на імпортні запчастини.

Якщо Ви хочете дізнатись яка ціна палець MLR2124198 New Holland MLR2140737 та палець 21.24198  Nitro Miller 21.40737 та умови купівлі даної запчастини звертайтесь за телефоном 0674682285.

Редакція проекту AgroBlog підготувала даний матеріал на рекламних засадах.

Можливо Вас також зацікавить  матеріал журналу Агроблог підготовлений на тему - «Застосування самохідних оприскувачів Nitro Miller 4275 та New Holland Guardian SP310F з системою NutraBoss під час підкореневого підживлення посівів кукурудзи добривами КАС».

Проект AgroBlog вирішив розібратись чому деякі фермери переходять на роздільне  внесення КАС самохідним оприскувачем з системою НутраБосс ( враховує фази розвитку кукурудзи та використовує роздільний диференційований спосіб) – головний висновок такий спосіб внесення економить кошти фермера за рахунок більш якісного засвоєння добрив рослиною як наслідок зменшуються норми внесення КАС, мінімізація втрат азоту під час його внесення та зменшення залежності господарства від несприятливих погодних факторів.

Аграрний бізнес один з найбільш ризикованих та складно прогнозованих видів ділової активності, проте задача будь-якого бізнесу це отримання прибутку. Якщо на початку 2000-х років головним питанням для керівника агропідприємства було де купити якісне насіння, хто надасть в оренду імпортний зернозбиральний комбайн, хто продає запчастини  на імпортну техніку  … то зараз найголовніше питання  чи отримує агропідприємство необхідний рівень  рентабельності в кінці сезону.

Сучасні реалії формують потребу в дуже деталізованих розрахунках фінансових витрат агропідприємства, фермер самостійно або з допомогою економіста повинен детально прорахувати кожну копійку своїх витрат та розпланувати як він буде проводити свою фінансову політику в разі зміни цінової кон’юнктури на зерно, добрива, паливо,  хімікати. Сьогодні головними  стають питання  які культури можуть принести оптимальну рентабельність, чи доцільно купувати якісне високопродуктивне насіння адже воно потребує і відповідних витрат на проведення технологічних операцій. Іншими словами для того аби отримати якісний врожай фермеру потрібно дотримуватись повного комплексу заходів – вчасно та якісно провести передпосівну підготовку поля, купити якісне високопродуктивне насіння, в оптимальні строки провести посів, чітко розрахувати та внести потрібну норму добрив, використати оригінальні фунгіциди та інсектициди та ряд інших елементів. Порахувавши усі затрати може виявиться, що витрати на вирощування є доволі значними і фермер замість запланованого прибутку може отримав суттєві збитки. Буде як в тій гуморесці про Одеський Привоз - «Досить , батько, торгувати, бо вже нічим решту дати».

Для прикладу протягом 2021-2022 року ціни на добрива злетіли до захмарних показників, ринкова ціна карбамідно аміачних добрив, фермери їх ще називають КАС , коливалась в межах 24 000 – 28 000 гривень  та продовжувала зростати. Гаманець фермера підказує, що з такими цінами до купівлі добрив потрібно підходити максимально зважено, а то і взагалі переглянути свою стратегію їх використання (купувати менш продуктивне насіння та використовувати менше добрив з розрахунками отримати менший врожай). Але чи можуть аграрій повністю відмовитись від внесення такого важливого елемента як азот,  адже він закладає основу розвитку рослин, саме даний елемент активно впливає на фотосинтез та обмін речовин. Без азоту культура фізично не зможе сформувати повноцінний врожай закладений в неї генетикою, виходить що понесені нами затрати на насіння та підготовку грунту вилетять в трубу, адже  якщо дифіцит азоту спостерігається на протязі усього періоду вегетації це обов’язково призведе до зменшення врожайності та погіршення якості зерна.  Тому відповідь однозначна - повністю виключити ту чи іншу технологічну операцію з виробничого циклу майже неможливо, інша справа це оптимізація відповідної операції.

Азотні добрива, про які ми почали спілкуватись,  можна вносити як тверді гранульовані, на етапі підготовки поля під посівом та під час посіву сівалкою та розраховувати що погодні умови будуть доволі сприятливими у формуванні потрібного нам врожаю. Враховуючи вартість добрив, витрати на транспортування та внесення  твердих гранульованих добрив, а також витрати пов’язанні з втратами азоту ( за різними джерелами близько 20-30% азоту втрачається під час внесення твердих гранульованих добрив)  даний варіант є доволі вартісним та суттєво залежить від погодних умов. Втім існує більш складний технологічний процес диференційованого внесення азотних добрив  - коли ми вносимо частину добрив під час основного обробітку (оранка або дискування) та частину вносимо рідкими добривами  у вигляді карбамідно аміачної суміші КАС,  підживлення кукурудзи під час її розвитку  на фазі 3-5 листків та на фазі  9-10 листків до моменту повного викидання волоті.

Варто наголосити, що зазвичай під час активного розвитку вегетативної системи посіви кукурудзи потребують підкормки азотними добривами адже нестача даного виду добрив може критично вплинути на формування якості зерна та майбутнього врожаю. Раніше основним варіантом внесення таких добрив була робота оприскувача по листовій масі але вона мала ряд недоліків, особливо це стосувалось більш пізніх стадій розвитку кукурудзи – втрати добрив за рахунок випаровування, складності з внесенням необхідних норм добрив (пропускна здатність форсунки розрахована на певну норму виливу) та опіки листової маси. Потрібно пам’ятати, що в сонячну погоду при певній вологості повітря структура листків кукурудзи є більш проникною, що може призвести до опіків культури, особливо це стосується молодого листка, тому рекомендовано КАС по листу вносити з допомогою спеціальних дрібнодисперсних форсунок у темну пору доби або на світанку при відсутності значної роси.

Для уникнення негативних моментів внесення добрив КАС по кукурудзі, на пізніх стадіях розвитку, була розроблена спеціалізована швидко-монтована система NutraBoss  Nitrogen Applicators, яка може використовуватись на самохідних оприскувачах New Holland SP310F Guardian, Нью Холанд SP275F та Nitro Miller 4275 Нітро Міллер та ряді інших оприскувачів. Опція  NutraBoss на оприскувачах NewHolland допомагає, агроному господарства, вносити азотні добрива саме під кореневу систему кукурудзи де вона більш ефективно засвоється рослиною в період коли це потрібно. Також ми зменшуємо варіант опіків листків рослини під час внесення КАС та мінімізуємо втрати за рахунок випаровування. Підкормка азотом, кореневої системи, сприяє ефективному розвитку рослини та формуванню запланованого врожаю господарством.

Загалом система NutraBoss  доволі проста та має одну точку кріплення до штанги оприскувача New Holland SP310F. Якщо фермер не планує вносити саме азотні добрива він може доволі швидко демонтувати аплікатори (роздвоєні трубки), залишивши тільки скобу кріплення і таким чином самохідний оприскувач готовий до використання. Компоненти системи NutraBoss Nitro Miller виготовлені з нержавіючої сталі тобто більш стійкі до корозії та довговічні, вага кожної секції близько 4 кілограм і може бути змонтована на самохідний оприскувач з штангою до 36 метрів. Роздвоєння трубки на 2 аплікатори дозволяє самохідному оприскувачу вносити КАС під кореневу систему кукурудзи з обох боків на різних стадіях її розвитку.

Система передбачає також і можливість вносити КАС разом з іншими мікроелементами, сіркою і т.п. Робоча швидкість самохідного оприскувача New Holland SP310F з системою NutraBoss під час внесення  КАС становить 8-10 кілометрів за годину (потрібно забезпечити певну норму внесення на гектар), при умові ширині штанги 36 метрів ми отримуємо орієнтовну продуктивність за 10 годин роботи в межах 300 гектарів. Значна продуктивність дозволяє директору агропідприємства відслідковувати в якому стані перебуває рослина та приймати оперативні управлінські рішення  щодо доцільності внесення добрив на конкретному полі.

Тільки підхід з максимальним прорахунком фінансових затрат по кожному управлінському рішення дозволить фермеру побудувати дійсно успішне агропідприємство яке буде максимально адаптованим до можливих змін цінової кон’юнктури. Журнал Агроблог закликає - шановні фермери детально прораховуйте ваші статті затрат адже головне отримати не гарний врожай, головне отримати запланований показник рентабельності. Вдалих Вам врожаїв та пристойної рентабельності !

facebook
viber
e-mail
copy

Коментарі (0)