UA

Багаті теж плачуть або чому ворогують виробники сівалок John Deere та Kinze

Судовий позов підсилює напруженість між двома провідними компаніями з постачання сівалок точного висіву, йдеться про виробників Johne Deere Company та Kinze Manufacturing. У прес-релізі підготовленому виробником посівної техніки Kinze та компанією Ag Leader (спеціалізується на системах точного землеробства), повідомляється , що в кінці минулого тижня вони отримали повідомлення про те, що John Deere «подала позов про порушення патентних прав, пов'язаних з технологією True Speed / Sure Speed». Компанії Kinze Manufacturing та Ag Leader категорично заперечують всі звинувачення у порушенні  патентних прав - «У такій технологічній галузі, як наша, подібні суперечки не рідкість. Цей судовий позов ніяк не впливає на доступність поточних продуктів Kinze та Ag Leader».

Технологія посіву True Speed / Sure Speed, була представлена Кінзе на початку 2020 року та доступна до купівлі  фермерами  16 або 24 рядкової сівалки Kinze 4905 для посівної 2021 року. True Speed  є технологічним проривом для виробника Кінзе, оскільки тепер її сівалки будуть використовувати електропривод висівного апарату та нову конструкцію насіннєпроводу, що в свою чергу дозволяє робити точний посів кукурудзи та інших культур на швидкості від 4,8 до 19,3 кілометрів за годину, при цьому посівний матеріал може бути будь-яких форм та розмірів.

Як стало відомо проекту AgroBlog,  компанія Kinze Manufacturing вже встигла отримала престижну нагороду від Американського товариства сільськогосподарських та біологічних інженерів (AE50), за технологію True Speed. Відповідну нагороду щорічно присуджують за найкращі інноваційні продукти, засновані на значному інженерному прогресі. Під час церемонії нагородження Сюзанна Вітч, президент та директор з маркетингу  Кінзе  зазначила - «Для нас велика честь отримати нагороду AE50 за нашу систему True Speed, яка дозволяє фермерам подвоїти кількість гектар, які вони засівають за звичайний робочий день. Ця нагорода відображає не тільки постійне прагнення Kinze до інновацій, а й нашу прихильність допомогти фермерам у підвищенні їх продуктивності та збільшенні їх прибутків».

Проект Агроблог хотів би відзначити, що 2020 рік для компанії Кинзе та Джон Дір проходить в суперечках та скандалах, так влітку компанія Kinze Manufacturing розмістила в одній з соціальних мережі відео, на якому відбувається технічне порівнянням сівалки Kinze 4905 та сівалки Exact Emerge від John Deere.

У вересні компанія John Deere висловила претензію Kinze  в не коректному порівнянні двох сівалок. Корпорація John Deere поставила під сумнів методологію, заявивши, що сівалки агрегатувалися з різними тракторами, були не однаково налаштовані та мали різну комплектацію. Джон Дір також заявляє, що у відеоролику стверджується, що сівалка Kinze легше розбирається та сівалка Kinze має більш зносостійкі деталі, що не є об’єктивним.

Виробник Кінзе дав коротку відповідь Джон Дір -  «Ні, Kinze не відключатиме відео, а також не відмовлятиметеся від заяв про порівняння сівалок». Після цього Кінзе більш розгорнуто виклав свою позицію, ось їх узагальнена суть:

- Кінзе стверджує, що порівняння двох сівалок було «справжнім неконтрольованим тестом» який вирішив провести фермер, а не Kinze Manufactoring;

- Відповідаючи на питання про методологію, Сюзанна Вітч, президент та директор з маркетингу Кінзе повідомила, що все показано на відео - «Ми попросили фермера, який вже працював на своїй фермі з сівалкою John Deere ExactEmerge, запустити його John Deere пліч-о-пліч з сівалкою Kinze True Speed ​​4905. Я впевнена, що фермер зробив все, щоб його гусеничний трактор Джон Дір , що працює з сівалко John Deere ExactEmerge, був оптимально налаштуваний як сівалка Джон Дір. Вчинити інакше для фермера - витягнути гроші з власної кишені ». Представник Кінзе повторила, що з боку Кінзе не було ніякого втручання та ніяких фінансових платежів фермеру.

- Президент Кінзе настільки впевнена в сівалці Kinze True Speed, що в дусі дружнього змагання публічно викликає  John Deere на «агро перегони». Умови досить прості, в червні 2021 році готова для клієнта 24-рядна сівалка Kinze True Speed ​​проти готової для клієнта 24-рядної сівалки John Deere ExactEmerge. Кожна з технічних команд може складатись з двох інженерів та повинна засіяти поле площею 20 акрів, приблизно 8 гектарів. Змагальний посів включає в себе сівбу 10 акрів кукурудзи (4 гектара), зупинку та переналаштування сівалки на посів сої на решті 10 акрів .

Незалежна сторона повинна буде проаналізувати отриманні дані та опублікувати результати. Переможець отримує право похвалитися результатом, компанія яка програє зробить пожертву в розмірі 10 000 доларів до фонду Habitat for Humanity (будівництво житла для малозабезпечених та безхатченків по всьому світі). Проект Агроблог не володіє  інформацією чи прийняла компанія John Deere відповідну пропозицію але ми будемо слідкувати за ситуацією …

 

Можливо Вам буде корисною, інформація на правах реклами. Європейський виробник пропонує купити якісний графітний порошок або тальк для сівалок точного висіву Kinze, John Deere, Great Plains. При умові купівлі до нового року діє спеціальніа ціна на графітний порошок та тальк. Контактний телефон (044) 465-66-73

facebook
viber
e-mail
copy

Коментарі (0)