UA

Корпорація John Deere відмовилась від участі в агровиставках 2021 року

John Deere оголосила, що в 2021 маркетинговому році не буде присутньою на міжнародних сільськогосподарських виставках в Європі. Проект AgroBlog  звернувся до офіційного сайту компанії, аби більш детально ознайомитись з офіційною інформацією від виробника.

Події останніх місяців сильно змінили ділове та суспільне життя. Захист здоров'я та безпеки людей важлива як ніколи. Пандемія змінила світ, і разом з нею сільськогосподарська промисловість також зазнає серйозних змін. Це також відноситься до нашої маркетингової діяльності. Однак John Deere продовжує підтримувати тісний контакт зі своїми клієнтами, щоб мати можливість надавати їм надійні послуги навіть в ці нестабільні часи. Фермери виконали відмінну роботу під час найскладнішою фази COVID-19, щоб забезпечити запаси продовольства. Ми хотіли б подякувати нашим клієнтам за це. 

Необхідність створення нових каналів зв'язку з клієнтами призвела до того, що компанія John Deere різко скоротила участь у виставках на даний момент. Аналогічним чином, John Deere не братиме участі в міжнародних сільськогосподарських виставка в майбутньому фінансовому році, що закінчився 31 жовтня 2021 року.

facebook
viber
e-mail
copy

Коментарі (0)