UA

Deutz та John Deere домовились про сумісний випуск дизельних двигунів

Компанія DEUTZ та John Deere Power Systems (JDPS) вирішили спільно розробити та закуповувати компоненти для дизельних двигунів потужністю до 175 кінських сил. Разом партнери розроблять новий двигун, який забезпечить надійність, універсальність та продуктивність.

Співпраця дозволить обом компаніям розширити базу постачальників та отримати вигоду від закупівлі компонентів (таких як гільза, вкладиш, поршень, поршневі кільця, набір прокладок і т.п)  за більш привабливими цінами, адже чим більша партія запчастин тим  дешевше вартує виробництво двигуна. В кінцевому підсумку додаткову вигоду отримують фермери які зможуть купити якісний двигун бренду Дойц або Джон Дір по більш доступній ціні. Спільна розробка буде включати конструкцію двигуна, в той час як налаштування робочих характеристик буде відбуватись власними програмним продуктами John Deere та DEUTZ  відповідно. Виробництво двигунів також буде здійснюватись  на кожному заводі окремо.

Проект Agro Blog наводить інформацію оприлюднену на офіційному сайті компаній

«John Deere та DEUTZ є лідерами галузі розробці та виробництві інноваційних силових установок, - говорить П'єр Гайо, старший віце-президент John Deere Power Systems. Поєднання наших додаткових спеціальних знань і напрямків роботи дає нам можливість запропонувати клієнтам John Deere та DEUTZ надійний та економічний дизельний двигун».

«Той факт, що корпорація John Deere вибрала DEUTZ в якості партнера для роботи над цим двигуном, підтверджує наші сильні позиції на ринку спеціалізованих двигунів», - підкреслює генеральний директор DEUTZ д-р. Френк Хіллертаі додає: «Ця співпраця є важливим кроком в побудові ділових відносин між нашими двома компаніями. Ми дуже раді співробітництву».

Довідка від Агроблог

Виробник двигунів DEUTZ AG зі штаб-квартирою в місті Кельні є одним з провідних світових виробників інноваційних двигунів. Основні напрямки діяльності компанії полягають в розробці, виробництві, продажу та обслуговуванні дизельних, газових і електрифікованих двигунів для професійного використання.

Компанія Дойц пропонує широкий асортимент двигунів в діапазоні потужності до 840 кінських сил та компонентів до них – шатун, гільза, поршень, головка блоку циліндрів, колінчастий вал і т.п Двигуни DEUTZ встановлюються на екскаваторах, грейдерах, тракторах, комбайнах, самохідних оприскувачах, телескопічних навантажувачах, а також в комерційних та залізничних транспортних засобах. Компанія DEUTZ з виробництва двигунів налічує близько 4900 співробітників по всьому світу та більше 800 партнерів з продажу та обслуговування .Додаткову інформацію про компанію Дойц можна знайти на сайті deutz.com

facebook
viber
e-mail
copy

Коментарі (0)