UA

Електричний телескопічний навантажувач JCB 525 60E

Завод телескопічних навантажувачів JCB запускає виробництво машин з нульовим рівнем викидів, причиною такого рішення є стрімкий ринок E-TECH який з кожним роком набирає обертів.

Девізом засновника компанії JCB, Джозефа Сірила Бамфорда, був вислів  «Не зупиняйся на досягнутому». За словами керівника ради директорів JCB, Ентоні Бамфорд - « Наші досягнення за 75-річну історію значні, але ми в JCB завжди шукаємо нові можливості для розвитку, прагнемо взяти наступну планку успіху. В даний час JCB продовжує впроваджувати нові технології та виходити на новий рівень в дослідно-конструкторській роботи, особливо в області екологічної безпеки, адже енерговитрати та викиди в навколишнє середовище стають все більш важливим фактором при покупці нової техніки».

Повністю електрична модель навантажувача JCB 525-60E, розроблена для забезпечення тих же характеристик, що і звичайні машини з дизельним двигуном, являє собою рішення для навантаження-розвантаження з нульовим рівнем викидів для сільськогосподарських, будівельних та промислових клієнтів. Відповідна машина може працювати в діапазоні температур від -15 до +60 градусів, виробник дає гарантію в 10 років. За інформацією проекта Агроблог, відповідні телескопічні навантажувачі будуть доступні до продажів у 2021 році, ціна машини поки невідомо але ми можемо більш детально познайомитись з її характеристиками та можливостями.

Ключові особливостями нового навантажувача :

- Подвійні електродвигуни для приводу та підйому забезпечують підвищену ефективність;

- Перетворення гальмівної енергії в електричну (заряд акумулятору);

- Перетворення гідравлічної енергії в електричну (заряд акумулятору);

- Можливість роботи в повну зміну без додаткової підзарядки акумулятору;

- Діапазон варіантів зарядки, включаючи стандартну 8 годинну зарядку від мережі або швидку підзарядку за 35 хвилин;

Навантажувач  JCB  525-60E використовує два електродвигуна: один для руху інший для приводу  гідравлічної системи. Тяговий двигун потужністю 23 кінських сил через коробку передач передає необхідну енергію на  керовані мости.  Двигун гідравлічної системи потужністю 30 кінських сил пускає в хід шестерний насос фіксованого робочого об'єму, забезпечуючи потік 80 л / хв. Регулювання потоку гідравліки пропорційно положенню джойстика, а підйомна частина управляється блоком електрогідравлічних клапанів з гідравлічною регенерацією (перетворенням енергії)  при опусканні та втягуванні стріли.

Електродвигуни мають коефіцієнт корисної дії 85%, на відміну від стандартних дизельних двигунів де еталонним є показник 45%. Головна функція електродвигуна  -перетворення електричної енергії в механічну. Інженери компанії провели довгий період досліджень та випробувань завдяки чому вдалося оптимізували літій-іонний акумулятор навантажувача 96В до безперервної роботи в межах робочої зміни. Для сільського господарства та будівництва дуже важливо аби машина показувала максимальну продуктивність під час робочих змін.

Машина оснащена універсальним зарядним пристроєм, як і інші продукти JCB E-TECH, акумулятор  здатний до повної зарядки за 8 годин від стандартного джерела живлення з силою струму 16 А. Також присутній додатковий універсальний зарядний пристрій  для швидкої зарядки JCB Powerpack, пристрій сумісний з усіма моделями лінійки електротехніки компанії, він буде поставлятися з 4 і 5 контактними роз'ємами. Швідкість «дозаправки» становить 35 хвилин і навантажувач знову готовий до роботи.

Додатковою перевагою роботи електронавантажувача є зниження рівня шуму, що робить JCB  525-60E придатним для тривалої експлуатації , рівень шуму в кабіні всього 66,7 дБ, в той час як зовнішній рівень становить 92,2 дБ. По статистиці, значна частина поломок техніки обумовлена втомою операторів які через постійну стресову ситуацію та надмірний рівень шуму можуть приймати невірні виробничі рішення.

JCB  піклується про комфорт оператора, простора кабіна з конструкцією ROPS / FOPS спроектована для роботи без втоми, з інтуїтивним розташуванням органів управління. В навантажувачі  525-60E також використовується запатентована JCB система управління навантаженням , що забезпечує оптимальне безпечне переміщення вантажу.

Тяговий приводний двигун використовує рекуперативне гальмування (перетворення)  замість традиційної гальмівної системи, поповнюючи при цьому заряд акумулятору  навантажувача. Гідравлічна система також регенерує (перетворює) потік при опусканні стріли, знижуючи споживану потужність та продовжуючи години роботи машини. Функція рекуперації гальма автоматично відключається, коли акумулятор повністю заряджений.

Зовнішні розміри телескопічного навантажувача не змінилися, в порівнянні з дизельною моделлю,  JCB  525-60E пропонує такий же зовнішній радіус повороту 3,7 м. Максимальна вантажопідйомність - 2500 кг, максимальне навантаження - 2000 кг при повній висоті підйому шість метрів. Дана машина була спроектована для забезпечення того ж об’єму роботи, що і дизельний телескоп, без втрати продуктивності. Його можна використовувати з вилочним обладнанням, різними ковшами та іншим навісним знаряддями від JCB.

Коментар Тіма Бернхола, директора з інновацій та розвитку – « JCB підтримує амбітні плани уряду Великобританії по досягненню нульового рівня викидів до 2050 року, телескопічні навантажувачі та екскаватори JCB, представлені цьогоріч , будуть відігравати вирішальну роль в майбутньому, оскільки JCB прагне досягти нульових викидів в рамках своєї програми «Дорога до нуля». Ми стали першопрохідцями в області використання електричних силових установок в будівельній, сільськогосподарській та промисловій техніці. Ми раді випускати більше електричних машин без шкоди для продуктивності».

Довідка від AgroBlog

Історія бренду JCB розпочилась більше 75 років тому з виробництва причепів, в 1949 році компанія випустила свій перший навантажувач JCB Major Loader який зумовив подальший розвиток компанії. На сьогодні в компанії працює більше 10 000 співробітників на 23 заводах континенту, в 2020 році компанія випустила свій ювілейний 750 000 екскаватор-навантажувач. Компанія JCB спеціалізується на виробництві будівельної техніки, телескопічних навантажувачів, тракторів.

facebook
viber
e-mail
copy

Коментарі (0)