UA

Тематичне весілля – трактор Fendt як учасник церемонії

Ми познайомились з Сюзан, коли ще були зовсім дітьми, її сім'я завжди займалась фермерством тому ми досить часто знаходили собі ігри та забави серед тракторів, сівалок, культиваторів адже відповідна техніка зберігалась поруч з будинком.

Після завершення школи вирішив влаштуватись на роботу  механіком в сервісну компанію та займатись улюбленою справою - ремонтом тракторів та комбайнів. Одного літа потрібна була допомога на фермі батька Сюзан, потрібно було попрацювати трактористом під час заготівлі кормів і ми почали багато часу проводити разом.

Ми провели багато годин спілкування у кабіні трактора тому коли вирішили одружитися, то обом спало на думку  організувати незвичний кортеж – ми вирішили, що поїдемо на вінчання на «нашому Фенді». По завершення церемонії молодята провели святкову фотосесію з трактором Fendt, а потім поїхали святкувати у ресторан.

Проект Agro Blog бажає молодятам цінувати один одного, підтримувати у скрутні хвили, разом отримувати насолоду від життя та пам’ятати, що будь які стосунки, доречи  як і трактор, потребують уваги, добра, любові. Наші Щирі Вітання !!!

facebook
viber
e-mail
copy

Коментарі (0)