UA

«Смородинове Королівство» від Качунь Юрія Богдановича

На Тернопільщині працює «крафтове» фермерське господарство, яке очолює Качунь Юрій Богданович, фермер займається промисловим вирощуванням саджанців яблуні, сливи, груші, аґрусу, малини, порічки, вишень, чорної смородини …  

Ось що говорить один з клієнтів про саджанці придбанні у фермера: «Юрія Богдановича знаю як талановитого та щирого аграрія, який вкладає душу у свою роботу. Цьогоріч в наші родині народилась дівчинка Ксенія і ми вирішили закласти сад, що буде однолітком нашої донечки. В кого купувати саджанці навіть не роздумували, як результат – майже тридцять плодових дерев - яблунь, вишень та навіть аґрус і груша сорту «Ксенія» почали рости у нашому саду».

Але основною, так би мовити «улюбленою культурою» для  господарства є чорна смородина. Кожного року Юрій Качунь розширює своє «смородинове королівство», перевагу надає сортам іноземної селекції. Зокрема велику площу займає сорт Тибен та  Бен Тіран. До сортів Української селекції фермер відноситься з повагою, зокрема ягода Ювілейна Копаня на думку Юрій Богдановича більш солодша за своїх іноземних побратимів але нажаль не підходить для комбайнового збирання - занадто м’які для комбайну. Смородина для збирання комбайном повинна мати тверду ягоду та більш гнучкі пагони, аби комбайн їх не обламував.

Аби закласти нові насадження смородинового саду, підготовчу роботу потрібно розпочати ще з весни. Деякі фермери впевнені, що висаджувати смородину можна відразу після збирання культури попередника, в нашому господарстві ідуть іншим шляхом - говорить Юрій Богданович.

Підготовка поля під смородину починається з висіву цінного сидерату - білої гірчиці. Глибоке коріння природнього добрива працює як завзятий глибокорозпушувач, розриваючи плужну підошву та   дістає фосфор з передґрунтового шару. Коренева система білої гірчиці з легкістю перетворює важкодоступні фосфати на легко засвоюванні форми фосфору. Крім того шкідники та хвороби «швиденько тікають» з полів засіяних білою гірчицею, отже сидерат ще й частково оздоровлює ґрунт.


Культура нарощує біомасу в найкоротші терміни, час від моменту посіву до цвітіння орієнтовно становить від 54 до 72 днів. В червні, коли біла гірчиця починає цвісти, її дискують та через 14 днів на поле вносять бактеріальний препарат і проводять повторне дискування

Потрібно зауважити що швидкий розвиток рослини пригнічує ріст бур’янів, наявність покривного шару гірчиці на ґрунті запобігає руйнуванні верхнього родючого шару (вимивання та вивітрювання). Після закладення в ґрунт біомаса з легкістю розкладається. Процес розкладання проходить рівномірно, як восени, так і навесні.  Орієнтовно за місяць після другого дискування, коли сходи бур’янів дійшли до ниткоподібної фази ми використовуємо культивацію. Дуже важливо не дати бур’янам жодного шансу адже якщо вони «прорвуться на ягідник» боротись з ними буде доволі важко та затратно у фінансовому аспекті.


Для ягідників які вже плодоносять ми вносимо добрива в осінній період, використовуємо добрива Yara Mila NPK 9-12-25 з нормою 250 кілограм добрив на гектар або 100 грам на один погонний метр. Добрива вносимо турботливо аби кожна рослинка отримала необхідну порцію підгодівлі. На наступний рік ягода віддячує нам гарними врожаями, середній показник по смородині в господарстві становить 8 тон з гектара.

Ціни на добрива хоч і не дешеві – ми купували добрива виробника Яра Міла NPK 9-12-25 але воно того вартує. Весною, перед розпусканням бруньок, будемо вносити добриво Нітробор яке містить азот, кальцій, бор. Хочемо наголосити - особливо важливими для ягідників смородини є такі елементи як фосфор, калій, залізо без них сподіватись на гарні врожаї не варто. Смородина ефективно плодоносить в межах 6-8 років, далі ягідник потрібно викорчовувати та закладати новий.

Спеціально для крафтових фермерів, садівників та дачників компанія ТОВ «Агросем», яка понад 10 років є провідним дилером добрив Яра Міла, запустила продаж у дрібному фасуванні 1 кг, 3 кг та 10кг. Добрива Yara Mila можна придбати в мережі ТЦ Епіцентр та гіпермаркетах «Нова Лінія».

Інформаційний матеріал підготовлений в рамках проекту «AgroBlog крафтове фермерство», в разі зацікавленості у співпраці звертайтесь за телефоном (044) 465-66-73

facebook
viber
e-mail
copy

Коментарі (0)