UA

Клаас припиняє виробництво тракторів в зв’язку з Coronavirus !!!

Короновірус дістався до виробників сільскогосподарської техніки,  принаймні два великих заводи - такі як Клаас Трактор та Маніту заявили про припинення випуску нової техніки, як мінімум до кінця березня.

Агроблог повідомляє - у офіційному прес-релізі групи компанії Claas вказано , що  після виняткових заходів щодо переходу на 3-й етап коронавірусної епідемії, оголошених урядом 16 березня 2020 року, CLAAS підтримує охорону здоров'я своїх клієнтів, дилерів, службовців та партнерів. Французькі заводи групи CLAAS Tractor тимчасово закриваються до 27 березня. На робочих місцях буде підтримуватися мінімальна активність, відповідно до національних рекомендацій, щоб максимально поставити готові машини та підготуватися до відновлення виробництва. Усі заводи планують відновити виробничу діяльність, як тільки дозволять умови.

Відеоматеріал присвячений данй тематиці - https://www.youtube.com/watch?v=TDQC3ZWOCAA

Команда підтримки продажів CLAAS France забезпечить безперервність роботи бізнесу для своєї дилерської мережі та своїх клієнтів. Працівники Клаас Франція щодня отримують та відправляють запчастини Клаас з дотриманням усіх необхідних заходів обережності.

Як стало відомо Agro Blog cхожу по своїй суті новину оголосив  і всесвітньо відомий виробник телескопічних навантажувачів Маніту. В прес-релізі компанії зазначено  -  з метою обмеження розширення хвороби Covid-19 група Manitou вирішила закрити свою діяльність у Франції з 13 години 17 березня  до 31 березня 2020 року. Це стосується усіх операцій у Франції, за винятком запчастин Маніту та допоміжних заходів. Наразі група Manitou  не в змозі визначити загальний вплив, який матиме ця криза в цілому.

Потрібно зауважити, що станом на 20 березня у Франції підтверджено 12 746 випадків захворювання на короно вірусну хворобу, за останню добу кількість захворівши зросла більше ніж на 1 000 пацієнтів, в Німеччині кількість підтверджених випадків перевищує 19 000. Таким чином, з великою долею ймовірності, можливе закриття виробничих потужностей ряду інших заводів які виробляють сучасну сільскогосподарську техніку.  Німеччина та Франція одні з найбільших країн виробників тракторів, комбайнів, плугів, сівалок, передпосівних культиваторів, розкидачів добрив та оприскувачів – тут розташовані заводи таких всесвітньовідомих брендів як Kuhn, Massey Ferguson, Gregoire Besson, Sulky, Lemken, Amazone, John Deere, Deutz Fahr, Fendt.

Відео по даній тематиці - https://www.youtube.com/watch?v=TDQC3ZWOCAA

 

 

facebook
viber
e-mail
copy

Коментарі (0)