UA

Оголошення 13.06.2022 - купити ступиця Gaspardo R18124400 Гаспардо

Оголошення 13.06.2022 – фермер продає ступицю Gaspardo R18124400 Гаспардо.

Контактний телефон 0674682285 по питанням співпраці.

Фермер пропонує купити ступицю Gaspardo R18124400 Гаспардо  по вигідній ціні, запчастина нова раніше в роботі не була, використовуються на бороні Gaspardo  UFO. Згідно інформації розміщеної на сайті Амако Україна ринкова ціна ступиці R 18124400 становить 16 700 гривень, фермер готовий зробити значну знижку адже він купував дану запчастину по старому курсу і йому вона зараз непотрібна (продав свою борону).

Якщо Ви хочете дізнатись яка ціна ступиці  R18124400 Гаспардо УФО та умови купівлі даної запчастини звертайтесь за телефоном 0674682285.

Редакція проекту AgroBlog підготувала даний матеріал на рекламних засадах.

Можливо Вас зацікавить новина - MaschioGaspardo та NewHolland розширюють співпрацю, більш детально в матеріалі проекту Агроблог.

Компанія Маскіо Гаспардо намагається активно здобувати любов та довіру Українських фермерів в межах даної стратегі компанія модернізувала свій завод Maschio-Gaspardo Romania SRL який знаходиться в Румунія регіоні Арад. Даний завод був заснований в 2003 році, до початку модернізації дане підприємство налічувало 346 робітників та випускає близько 5 000 одиниць техніки за рік.

Після проведення суттєвої модернізації, виробничі потужності були збільшені майже на 20% або 6000 квадратних метрів сучасних виробничих приміщень. Таке суттєве збільшення обумовлено підписанням контракту на поставку грунтообробної технікі для виробника New Holland.


За інформацією проекту AgroBlog інвестиції в модернізацію заводу були реалізовані з допомогою Exim Bank та компанії Finest SpA, якій належить 25% Maschio Gaspardo Romania. Відкривати модернізований завод приїхали Мірко та Андреа, сини Еджидіо Маскіо який в далекому 1964 році  засновника групу компанії Maschio Gaspardo.


Розширення виробничих потужностей заводу в поєднанні с закупівлею сучасного технологічного обладнання та наявністю в регіоні Арад достатньої кількості кваліфікованих працівник роблять даний проект перспективним для компанії Gaspardo  та несе ряд переваг для Українського ринку адже  наші фермери мають змогу отримувати високоякісну техніку – плуги, борони, дисколапові культиватори, глибокорозпушувачі світового рівня з мінімальними витратами на логістику.


«Модернізація заводу Maschio-Gaspardo Romania SRL  дозволить покращити асортимент ґрунтообробної та причіпної техніки яка виготовляється нашим підприємством, пояснює Андреа Маскіо, президент Maschio Holding та віце-президент Maschio Gaspardo. Іновації та оновлення потужностей необхідні для активної присутності нашого підприємства на ринку агротехніки та обладнання, сприяють забезпеченню фермерів сучасною та надійною технікою. 


Збільшення виробничих можливостей також є наслідком угоди підписаної між Maschio Gaspardo та New Holland Agriculture: це партнерство передбачає збут продукції, призначеної для обробки ґрунту, зокрема важких дискових борін та глибокорозпушувачів. Збут цієї техніки розпочався з сезону 2021 року та здійснюється лише через дилерську мережу Ньюхоланд.


Нова угода про співпрацю була підписана з NewHolland Agriculture на ексклюзивне виробництво обладнання для заготівлі сінажу. Виробництво буде зосереджено, зокрема, на лінійці косарок, ворушилок та граблів, які будуть вироблятися на заводі Маскіо Гаспардо в Румунії. Починаючий з  2022 року частина продукція виготовлена на даному заводі буде продаватися під блакитними кольорами бренду Ньюхоланд.

 

facebook
viber
e-mail
copy

Коментарі (0)