UA

Нові можливості від флагману комбайнової лінійки Fendt IDEAL

Вперше представлений громадськості на  виставці Agritechnica 2017, надпотужний, продуктивний та інноваційний роторний комбайн Fendt IDEAL доводить свою силу в Європі та Україні. Другий сезон поспіль дані комбайни залучаються до презентаційних показів зі збору врожаю,  цьогоріч відповідний комбайни завітали на Українські поля. Спершу новинку показали на виставці Агро 2019, далі корпорація AGCO запланува покази в Одеській, Тернопільскій, Черкаській областях.

Для Європейського ринку, серія високопродуктивних комбайнів Фендт Ідеал буде розширена, новою моделб  Fendt IDEAL  10T, яка тепер буде мати  функцію IDEALDrive – кермування без  звичного руля. Новий комбайн Фендт буде оснащений двигуном  потужністю 790 к.с.  виробництва MAN об'ємом 16.2 літра, та відповідає європейськиму стандартам викидів Stage V. Комбайн також оснащений оновленою системою очищення та сепаратором Dual Helix, які фермери могли бачити на машинах Fendt IDEAL 8 та Fendt IDEAL 9. Нововедення  дозволяють збільшити пропускну здатність з найвищою якістю зерна та найменшими втратами.

Fendt, першим в Європі, вводить в свою продуктову лініку комбайн який буде експлуатуватися повністю без керма. З рульовим управлінням Fendt IDEAL Drive машина управляється пропорційно руху джойстика ліворуч, з усіма тими ж функціями на джойстику правого підлокітника. Для легкого доступу до водійського сидіння, лівий підлокітник можна скласти. Це забезпечує найкращий огляд з кабіни комбайну при обмолоті та під час руху на дорозі. Унікальна система відповідає всім європейським правилам  дорожнього руху.

Новинку офіційно презентують на виставці Agritechnica 2019, замовити комбайн  серії Fendt IDEAL можна у регіональних дилерів Фенд в Україні – компаній Агроструктура, Астра, Агроспейс,Цепелін Україна.

facebook
viber
e-mail
copy

Коментарі (0)