UA

Механізатор з Полтавщини винайшов нову деталь, на 300 сильний імпортний трактор

Проект Agroblog ділиться практичним досвідом, яким чином можливо вдосконалити імпортний трактор та зекономити кошти на ремонт і обслуговування техніки. Механізатор агрофірми «Добробут», що обробляє землі в Полтавській області та входить до агропромхолдингу «Астарта-Київ», разом з колегами власноручно розробив та встановив нову  деталь на трактор Кейс Магнум 310. 

Мова іде про Лащенкова Олександра, який близько десяти років працює на тракторах марки Case Magnum. "Я люблю техніку. Саме завдяки тракторам CASE, свого часу переїхав на Полтавщину. Техніку з агропідприємства, в якому я працював, перевели в інший підрозділ, за технікою поїхав і я. Тому,  з 2010 року працюю в  агрофірмі “Добробут” - говорить Олександр Вікторович

Фото - Лащенков Олександр

За словами механізатора, у будь-якого трактору присутні певні поломки, на 310 Кейсі буває блокування диференціалу заднього моста. Ремонт техніки це додаткові витрати часу а поломка може статись під час посівної, коли кожна година на рахунку.

Відверто, навіть відремонтованої техніки вистачало максимум на один сезон, в нас значні навантаження на трактори і оранка, і культивація, і посів тому потрібно аби трактори були «на ходу». Почали думати, як вдосконалити механізм, щоб уникнути цих поломок. Ідею шліфування відкинули відразу, порадившись з колегами механіками, вирішили трохи допрацювати стандартну конструкцію трактору Кейс Магнум, модернізувати корпус планетарної шестерні

Разом з інженерами сервісної служби,  агрофірми «Добробут»,  виготовили «направляючі пальці» та встановили на трактор. Після успішного випробування вирішили провести аналогічну «модернізацію» на інших п’яти тракторах підприємства, по попереднім розрахункам дані вдосконалення дозволять зекономити близько 75 000 гривень а найголовніше зменшити простій трактору під час посівної кампанії.

Фото - Омельченко Миколай

Лащенков Олександр Вікторович дуже полюбляє вивчати та розбиратись в принципах роботи тракторів та іншої сільськогосподарської техніки -  він механік професіонал який постійно шукає, що можна покращити та вдосконалити. Ми тільки підтримуємо його ідеї та прагнення, адже чим надійніша працює техніка тим краще, говорить слюсар із ремонту тракторів та комбайнів агропромхолдингу «Астарта-Київ» - Микола Омельченко.

Джерело – фейсбук сторінка агропромхолдингу «Астарта-Київ»

 

facebook
viber
e-mail
copy

Коментарі (0)