UA

Посівна 2020 року – зловити вологу, домовитись про запчастини, посіяти …

Українські аграрії активно здійснюють посівну компанію 2020 року, намагаючись «зловити вологу»  та оптимальні строки посіву, адже цьогоріч погода не балувала фермерів рясними опадами у вигляді снігу або дощу. Як говорять агрономи з досвідом, такої теплої та «сухої» зими вони не пам’ятають вже років двадцять. Тому головна задача для агропідприємств це встигнути посіяти ярові культури – соняшник, кукурудзу, сою поки у грунті є хоч якась волога. Вже зараз зрозуміло, що фермери які інвестували кошти у купівлю сучасних швидкісних та продуктивних сівалок, мають можливість проводити висів зі швидкістю 12-14 км/ годину, як наслідок можуть розраховувати «встигнути зловити вологу на полі».

Проте навіть найпродуктивніша та найсучасніша сівалки та трактори потребують технічного обслуговування та ремонту, а  компанії з продажу  техніки та запчастин з моменту запровадження карантину працювали «поза законом». На цьому тижні Кабінет Міністрів України виправив дану неузгодженість - розширивши перелік господарських операцій під час карантину, зокрема відтепер дозволяється продаж та постачання запасних частин для тракторів, комбайнів, сівалок, культиваторів та іншої сільськогосподарської техніки під час карантину.

Проект Агроблог вирішив поцікавитись в компанії Агрістар – дилера з постачання техніки та запчастин ДжонДір, Вадерштад, Моносем, Герінгоф, ГрегоріБессон,  чи взмозі вони забезпечити потреби фермерів в запчастинах. Ми поспілкувались з Павленко Максим Олександровичем керівником відділу постачання запчастин.

«До сезону ми готуємось завчасно, тому усі необхідні запчастини були замовлені  та завезені на регіональні склади за 1,5-2 місяці до початку сезону, адже значна частина фермерів ґрунтовно готується до проведення  весняної посівної роблячи якісний ремонт та відновлення техніки, аби потім в сезон не втрачати дорогоцінні робочі дні та години. Скажу навіть більше - попит на запчастини зростає в порівняні з минулими роками, фермери вирішують відновити наявну техніку, а не купувати нову. Значна частина агропідприємств закуповує запчастини у жовтні-листопаді та робить ремонти у зимове міжсезоння, поки дозволяє час. Станом на початок квітня наші складські запаси доволі значні і ми гарантовано зможемо забезпечити наших постійних клієнтів запчастинами до тракторів, сівалок та іншої техніки. Компанія Agristar регулярно здійснює поповнення  складських залишків – закордонні поставки відбуваються в плановому порядку хоча і з певними нюансами – збільшився час проходження митниці, важче знайти перевізника але данні нюанси не критичні.

Запчастини продаємо по рекомендованим цінам від заводу виробника, тому аграрії можуть бути впевнені, що купують оригінальні запчастини по обґрунтованій ціни. Умови співпраці погоджуються індивідуально, адже одна справа коли клієнту потрібен комплект  сальників та підшипників, а інший варіант коли клієнт замовляє капітальний ремонт техніки з допомогою наших сервісних спеціалістів, також враховуємо як давно співпрацюємо з клієнтом та яка його репутаційна історія. Безумовно в житті все трапляється і для кожного аграрія ми намагаємось підібрати індивідуальні умови співпраці. Бувають випадки коли фермер телефонує в  десятій годині вечора і просить на ранок запчастини, адже посівна не терпить простою, допомагаємо і клієнти це цінують та поважають. Найкращій для нас доказ, що наша робота приносить користь - це коли клієнт купує другу, третю одиниці техніки або рекомендує нас своїм сусідам».

Доречи, проект AgroBlog нещодавно розповідав  http://www.agroblog.com.ua/post/poltavskaya-oblast-nachala-posev-saharnoj-svekly-i-podsolnuha про те що компанія Агрістар підписала угоду на оновлення парку тракторів та сівалок для компанії Астарта Київ та вже встигла поставити першу партію відповідної техніки.

Посівна 2020 року виходить на максимальні оберти, адже фермери запланували посіяти більше 11 мільйонів гектарів під соняшником та кукурудзою, а отже Максим Олександровичу і його колегам доведеться ще не один день отримувати дзвінки в десятій годині вечора з проханням допомогти «врятувати посівну та господарство»…

Коментарі (0)